, 23 Березня
booked.net

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб за 30 днів отримав та передав понад 300 тонн допомоги

У Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі оприлюднили підсумки волонтерської роботи за перші 30 днів протистояння України  повномасштабній російській навалі.

Так, за 30 днів гуманітарний хаб штабу, створений за підтримки Вінницької міської ради  на базі благодійного фонду “Подільська громада”, отримав 385 тонн гуманітарної допомоги та передав 320.

Гуманітарні вантажі надходили з 12 країн та 26 міст, після чого направлялись до Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Маріуполя та інших постраждалих від російської агресії міст.

У штабі також інформують про активну підтримку переселенців. Так, в одному з гуртожитків Вінницького торговельно-економічного інституту було підготовлено 180 місць для проживання. Волонтери надсилають допомогу для переселенців в громади Вінниччини, Київщини, Полтавщини, Чернігівщини та інших регіонів. 

Допомогу від штабу отримали і медичні заклади, яким передали 32 тисячі упаковок медикаментів майже трьох сотень найменувань та понад 7 тисяч предметів медичного призначення.

Партнери штабу – фонд “Вінниця – безпечне та комфортне місто”,  отримав 7 партій гуманітарної допомоги з Німеччини, Польщі та Італії. Обсяги підтримки наших європейських друзів вражаючі: лише один з цих вантажів містив 10 тонн продовольства – 18 тисяч порцій харчових напівфабрикатів вартістю у 2 млн грн.

Ще одні учасники гуманітарного штабу – волонтери благодійного фонду Pan Fund, взяли під опіку наших захисників та захисниць. Благодійники передали на потреби Збройних Сил України, Сил Територіальної оборони та правоохоронців:

  • 18 автомобілів різних типів;
  • 200 радіостанцій;
  • 70 супутникових комунікаторів;
  • 10 блоків автономного живлення.

Для облаштування блокпостів на території Вінниччини волонтерами цього фонду було заготовлено та передано 180 протитанкових їжаків та 18 тис. мішків з піском.

Кропітка праця триває і у  Вінницькому обласному молодіжному центр “Квадрат”, де, зокрема, сплели 600 маскувальних сіток для військових.

Свій вагомий внесок у спільну справу роблять також громадські організації “Гармонія” та “ВІСЬ”, які від початку війни віддають всі сили допомозі людям!

До волонтерства підключаються і підприємства:

  • АТ «Вінницяобленерго» перерахувало військовим частинам ЗСУ 3,6 млн грн;
  • Гніванський гранітний кар’єр відвантажив 1500 тонн відсіву для укріплень, виготовив 800 кв. м маскувальної сітки, передав на фронт 2 тонни продовольства;
  • АТП «Кривешко» налагодило евакуацію понад 1 тис. переселенців та поранених військових з зони бойових дій.

За власні кошти та за сприяння депутатів, які виступають координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, створеного у березні, було передано для потреб ЗСУ 12 позашляховиків, мікроавтобусів та вантажних автомобілів, десятки тепловізорів та квадрокоптерів, понад 300 одиниць іншого тактичного обладнання, понад 4 тисячі предметів амуніції та військового однострою. Також для ЗСУ закуповувалися у великих обсягах паливно-мастильні матеріали: на це було спрямовано понад 500 тис. грн залучених коштів.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був утворений за ініціативи Вінницької міської та Вінницької обласної рад. Очолив штаб Володимир Гройсман.

Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт" Понад 300 тонн вантажів за 30 днів: волонтери Міжрегіонального координаційного штабу тримають "гуманітарний фронт"

Останні новини

Новини

22 Березня
21 Березня
20 Березня