, 27 Листопада
booked.net

Могилів-Подільський у воді: допомагає навіть сусідня Молдова

Сьогодні, 25 червня, у Могилеві-Подільському на Вінниччині тримається рівень підтоплення, що почався вчора. Тоді було зафіксовано перші підтоплення садиб на вулицях уздовж Дністра.  Сьогодні уся набережна – у воді. Це сталося  внаслідок контрольованого скиду води з водосховища Дністровської ГЕС. 

Повінь у Могилеві-Подільському: допомагає навіть сусідня Молдова

Міський голова Могилева-Подільського стверджує, що ситуація не критична. Найвищий рівень води на території району поки складає 6 м;50 см. Критичний момент же наступить коли позначка сягне 7.20. Але цього бути не повинно.

“Можуть бути підтоплення, але я сподіваюся, що їх вдасться уникнути. Ми пройшли всі підготовчі періоди і готові до того, що ситуація може погіршитися, найскладнішою вона буде сьогодні вночі. Але лякати населення немає підстав, тому що ми можемо пройти цей паводок «з легким переляком». В нас критичний момент починається з 7.20 м, тобто маємо ще метр «запасу» рівня підйому води в Дністрі в районі міста, після якого настає підтоплення житлових та адміністративних будинків.”- пояснив міський голова.

До вирішення надзвичайної ситуації із розливом Дністра долучилася Республіка Молдова. Молдовська служба надзвичайних ситуацій погодилася на збільшення об’єму скиду води Дубоссарською ГЕС. Про це повідомили у Вінницькій облдержадміністрації. Такі дії зменшили загрозу підтоплення населених пунктів з українського боку Дністра.

Повінь у Могилеві-Подільському: допомагає навіть сусідня Молдова

 

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада