, 29 Травня
booked.net

Молоді матусі Ямпільської громади отримали “Пакунки по догляду за малюком” від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Молоді матусі з Ямпільської громади Вінниччини отримали бокси із преміальними косметичними засобами для немовлят. Допомогу надано в межах проєкту Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу  “Пакунок по догляду за малюком”.
Народження дитини це завжди свято в родині, в громаді. Але під час війни молоді матусі стали більш тривожними. Навіть під час підготовки до пологів більшість розмов у жінок про війну, повітряні тривоги, про те, яке майбутнє чекає на малюків, які з’являються на світ під час війни. Тому, всім своїм теплом долучаємось до підтримки та допомоги молодим родинам”, – каже координатор Гумштабу, перший заступник Голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон.
У пакунках: пом’якшувальні шампуні, гелі для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми, зволожуючі крем-емульсії, косметичне молочко та інші засоби, рекомендовані неонатологами для догляду за немовлятами з перших днів життя. Усю продукцію люб’язно надала французька компанія Mustela.
Проєкт “Пакунок по догляду за малюком” приурочений до різдвяно-новорічних свят. Набори отримають 1 000 матусь Вінниччини.
Гуманітарна ініціатива започаткована керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із засновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та головою Вінницької обласної ради Вячеславом Соколовим.
Дякуємо за сприяння компанії Mustela!
(без назви) (без назви) (без назви) (без назви) (без назви)
(без назви)

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня