, 27 Січня
booked.net

“Молоді потрібно мати свій простір” — учасниця проєкту «Молодіжний резерв» Діана Маджарова

Діана Маджарова

Молоді потрібно мати свій креативний простір, де можна втілювати багато ідей, займатися творчістю. Таке місце в своїй громаді хотіли би бачити й жителі Вороновицької ОТГ. Детальніше про ініціативу «Креативного простору для молоді й не тільки» розповіла учасниця проєкту «Молодіжний резерв» Діана Маджарова в ефірі радіо «Місто над Бугом».

"Час змін" з Діаною Маджаровою

Чим більше є можливостей для молоді, тим стабільнішим буде життя громади. Задля розвитку молоді необхідно створювати креативні простори. Як? Знає студентка ВТЕІ Діана Маджарова

Опубліковано Радіо Місто Над Бугом – 101,8 FM Вівторок, 1 вересня 2020 р.

Ініціатива «Креативний простір для молоді й не тільки», авторкою якого є студентка ВТЕІ КНЕУ Діана Маджарова, передбачає будівництво приміщення для роботи та зустрічей, а також для розвитку та цікавих розваг у селищі Вороновиця. Цей простір включатиме  низку цікавих комплексів: для любителів поплавати – сучасний басейн з комфортними умовами; для поціновувачів дитячої творчості – гуртки на різний смак; для генераторів ідей – зона їх втілення; для відпочинку – спеціально створений міні-кінотеатр; а для тих, хто зголоднів – кафетерій з випічкою власного виробництва.

— Звичайно, є люди, які кажуть – «навіщо нам це потрібно». Однак більшість все-таки розуміє, що такий креативний простір для нас важливий. Я включила до проєкту будівництво басейну, адже знаю, що багато жителів нашої Вороновицької ОТГ вже давно його хочуть. Вважаю, це може стати «родзинкою» нашої громади. Я й сама займалась плаванням, і завдяки цьому виду спорту перестала хворіти та дійсно відчула себе здоровішою, — розповідає Діана Маджарова.

Не менш важливим пунктом Діана Маджарова вважає наявність у майбутньому креативному просторі міні-кінотеатру.

— У нашій громаді є багато дітей. Часто після школи учням хочеться десь цікаво провести час. Однак де це зробити? Тому вважаю, що  кінотеатр був би хорошим місцем для відпочинку молоді, — додає авторка проєкту.

За словами Діани Маджарової, у «Креативному просторі для молоді й не тільки» кожен житель Вороновицької ОТГ зможе зустріти своїх однодумців.

На думку учасниці «Молодіжного резерву», важливо планувати розвиток громади і завдяки «Стратегії 2030», яка допоможе чітко визначити пріоритети громад, зокрема і Вороновицької ОТГ, можна реалізувати будь-який проект, в тому числі і створення «креативного простору».

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня