, 8 Червня
booked.net

Молодіжною політикою на Вінниччині опікуватиметься новий дорадчий орган

На черговій сесії депутати підтримали створення Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій облраді 8 скликання та затвердили її Положення.

Координаційна рада з питань молодіжної політики – це дорадчий орган, до якого увійдуть молоді люди, яких визначить кожна із 63-ох територіальних громад області, адже саме там найкраще відомі  проблеми та перспективи сіл, селищ та міст.

Врахувавши інтереси молоді в процесі ухвалення управлінських рішень у громадах, ми допоможемо молодим землякам усвідомити, що реалізувати себе цілком реально не лише в обласному центрі, столиці чи за кордоном – успіху можна досягти й у власній громаді, – переконана Ірина Лозова, ініціаторка створення нового дорадчого органу, радниця голови обласної Ради з питань молодіжної політики, студентка 6-го курсу Вінницького національного медичного університету. – Запорука успішної взаємодії влади й молоді полягає в готовності до конструктивного діалогу і відповідальності за ухвалені рішення. Для якісної реалізації молодіжної політики на теренах області необхідна платформа для комунікації, і новостворена Координаційна рада має нею стати, об`єднавши активних та небайдужих молодих людей.

Першочерговими завданнями новоствореного органу стануть:

  • забезпечення взаємодії й координації роботи органів місцевого самоврядування Вінниччини у сфері молодіжної політики;
  • участь у реалізації проєктів, передбачених Стратегією збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2020-2027 рр. та обласної цільової соціальної програми “Молодь Вінниччини” на 2021-2025 рр.;
  • підтримка ініціатив інституцій громадянського суспільства молодіжного спрямування та реалізації заходів у цій сфері на території Вінницької області;
  • здійснення інформаційно-просвітницької діяльності у сфері розвитку молоді.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що Координаційна рада з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді цілком спроможна бути ефективним інструментом взаємодії між місцевим самоврядуванням і молодіжною громадою.

Якщо молодіжний актив готовий взяти на себе відповідальність за ініційовані рішення, це може стати переконливим аргументом для молоді не полишати власну громаду, а власним розумом і власними руками перетворити її на комфортне середовище – для себе і своїх дітей, – каже  Вячеслав Соколовий. – Тепер співпраця самоврядування Вінниччини з молодою громадою має вийти на якісно новий рівень.

Голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова зазначає, що молодь має брати участь в ухваленні рішень, важливих для життя області.

Молоді люди краще відчувають певні проблеми, ситуації та тенденції, їм жити зараз і далі, – додає вона.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня