, 25 Червня
booked.net

МОМ та Вінницька облрада обговорили умови та деталі допомоги переселенцям

Створення належних умов проживання в центрах розміщення внутрішньо переміщених осіб на Вінниччині обговорили в обласній раді під час зустрічі із представниками Міжнародної організації з міграції.    

Як повідомив голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий, у зустрічі, зокрема,  взяли участь координаторка  Вінницького офісу МОМ Юлієя Сибірянська, програмні офіцери Альберт Вільякампою й Алекс Вельцбур, а також заступник голови облради Ігор Івасюк. 

За словами Вячеслава Соколового, сторони поговорили про  такі питання:

  • можливий обсяг фінансування ремонтних робіт у приміщеннях, де можуть бути розміщені ВПО для довгострокового проживання;
  • які саме напрями таких робіт планує фінансувати МОМ;
  • що потрібно зробити безпосередньо громадам, які документи їм треба надати для участі в таких проєктах.

“Уже найближчим часом представники МОМ разом із фахівцями виконавчого апарату обласної Ради виїжджатимуть на місця, щоб оцінити придатність запропонованих громадами приміщень, обсяг необхідних робіт та їхню вартість”, – йдеться у дописі на Facebook-сторінці голови облради. 

Вячеслав Соколовий зазначив, що наразі  на Вінниччині на постійному проживанні перебуває 177 417 біженців, із них 1451 – маломобільні,  52 453 – це діти, – зазначив голова обласної Ради. – Що стосується центрів розміщення ВПО, то більшість із них це – школи, дитячі садочки, гуртожитки навчальних закладів. Із початку навчального року – з 1 вересня –  нам потрібно буде вирішувати проблему розміщення ВПО в інших місцях. Для цього необхідно належно підготувати інші приміщення. Бюджети громад не були готові до таких витрат, і допомога МОМ у цьому питанні буде дуже потрібною.

До слова, Міжнародна організація з міграції була заснована під час конференції у Брюсселі  5 грудня 1951 року.  для розв’язання численних міграційних проблем у сучасному світі. МОМ є провідною міжурядовою організацією в міграційній галузі та тісно співпрацює із урядовими, міжурядовими та громадськими установами та організаціями.

У 2016 році МОМ офіційно приєдналася до системи ООН як Агентство ООН з питань міграції.

МОМ та Вінницька облрада розглянули питання створення належних умов для переселенців МОМ та Вінницька облрада розглянули питання створення належних умов для переселенців МОМ та Вінницька облрада розглянули питання створення належних умов для переселенців МОМ та Вінницька облрада розглянули питання створення належних умов для переселенців

 

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня