, 19 Травня
booked.net
20 Січня, 2022, 17:15

Моторошна історія з села під Літином. Чому батьки відмовлялись ховати дитину

У селі Українка Літинської громади батьки відмовляються ховати тіло немовля, яке померло шість днів тому. Як виявилося, дитина захлинулася грудним молоком.

Поруч з трупом весь цей час жила вся сім’я. Маленьку Вероніку закутали у рожеву ковдру, поклали у пластмасову ванну і накрили дошками.

Батько зазначив, що хоче перевірити заключення судмедексперта про причину, а також перекласти його на латину. Водночас він не хоче ховати у звичайній труні, однак чому прийняв таке рішення, не розповідає.

Труну я не купив і не збирався купувати. Буду хоронити в могилі бабушки. Вона там буде в тому, в чому зараз вдягнена. У чому вона вмерла, в тому вона і буде спати. Воно новесеньке. Я купляв. А тепер поясніть мені, нащо мені та труна там? Щоб вона там гнила довго та труна там? Вона буде в цій одежині, я підстелю», – відповідав батько дівчинки Олександр Іщук.

Староста села Євген Свічколап таки вмовив поховати дитину в труні. Дівчинку поховали поруч з могилою її бабці.Моторошна історія з села під Літином. Чому батьки відмовлялись ховати дитину

Дитина померла вніч з 14 на 15 січня. 16 січня батько забрав додому тіло з моргу, де експерти встановлювали причину смерті. Про похорони дитини жителі села батька вмовляли два дні.

За те, що родина майже тиждень жила поруч із трупом доньки – відповідальності немає, кажуть поліцейські.

В Олександра та Людмила є спільна, старша донька, 6-річна Оля. Ще є 4-річний хлопчик, який перебуває в Тульчинському будинку дитини. Сама ж родина у Літинській громаді живе кілька років, вони повернулись з Одеської області. Родина перебуває на обліку соціальних служб, як сім’я що опинилась в складних життєвих обставинах.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня