, 11 Серпня
booked.net

Мурафська громада Вінниччини отримала “гуманітарку” з Німеччини

Продукти харчування та засоби гігієни для переселенців, які оселились у Мурафській громаді, передала координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Лозова. 

До України вантаж прибув з німецького міста Люнебург, від організації “Люнебурзький проєкт допомоги Україні е.В.”, заснованою лікарем Ральфом Пітером Ольснером. 

Зауважимо, що завдяки партнерству гуманітарного штабу із Ральфом Пітером та його колегами, вдалося досягти домовленості про співпрацю у гуманітарній сфері між Вінницькою областю та німецькою землею Нижня Саксонія. 

Особливу роль у налагодженні партнерства відіграв доцент кафедри хірургії ВНМУ ім. М.І. Пирогова, громадський діяч Андрій Форманчук та координатори гуманітарного  штабу Ірина Івасюк і Дмитро Чаленко. 

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав допомогу з Німеччини Мурафській громаді Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав допомогу з Німеччини Мурафській громаді

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.  

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня