, 30 Травня
booked.net
28 Травня, 2021, 14:06

Музей науки незабаром з`явиться у Вінниці

У Центральному парку ім. Леонтовича, неподалік планетарію, планують створити інтерактивний простір, де діти могли б знайомитись з наукою у цікавий спосіб. Про створення у Вінниці спільно з Малою академією наук України сучасного Музею науки йшлося сьогодні під час засідання сесії міської ради.

Цієї зими підприємці-власники приватного Музею науки, який діяв у місті, оголосили про можливе його закриття через фінансові проблеми, викликані коронакризою. Але для міста важливо мати інтерактивний простір, де діти могли би знайомитися з наукою в цікавий і пізнавальний для себе спосіб.

музей 2.jpg«До мене звернулась Лілія Гриневич, яка працювала Міністром освіти і науки України в Уряді Володимира Гройсмана, за що я їй вдячний. Вона сконтактувала нас з Малою академією наук України, і ми домовились що ми надамо їм приміщення для музею. Ми знайшли таке приміщення – будівля, де колись був ресторан «Імперіал» в Центральному парку. Це природньо, адже  поряд розташований планетарій, і там можна зробити комплекс:  Музей науки, планетарій, можливо, ще локації просто неба, на яких в теплу пору року можна буде проводити навчання для дітей. Мала академія наук виділяє ресурс на ремонт приміщення, ми також долучаємось з дольовою участю до цих робіт. Я маю надію, що на наступний рік ми відкриємо новий Музей науки у Вінниці», – розповів міський голова Сергій Моргунов.

фото 23.jpgСвоє обладнання, а це близько 200 експонатів, вінницькі підприємці передають Малій академії наук України для створення нового закладу. Сьогодні на сесії міської ради депутати дали старт цьому процесу, підтримавши рішення про передачу приміщення в Центральному парку Малій академії наук України. Заклад, який відкриється, буде державним.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня