, 27 Листопада
booked.net
16 Квітня, 2021, 11:52

Музикантів Вінниці запрошують до участі в онлайн-конкурсі

З 20 квітня по 5 травня проходитиме ІI загальноміський онлайн-конкурс «Європейське сузір’я». Він відбуватиметься у спільноті «VinCulture Code» та на сторінці КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» у соціальній мережі Facebook.

До участі в конкурсі запрошуються талановиті вокалісти та музичні формації, учасники яких є мешканцями Вінницької МТГ. Заявку на участь в конкурсі, де учасники коротко розповідають про себе разом з відеоматеріалами, слід подати в термін з 20 квітня по 12 травня на електронну адресу: vincenterfest@gmail.com. В темі листа потрібно вказати: «Європейське сузір’я».

Конкурс «Європейське сузір’я» має на меті популяризацію європейської культури, залучення талановитих вінничан до створення сучасного креативного музичного продукту. Головними критеріями при оцінюванні конкурсантів буде виконавська майстерність, артистизм, вдало підібраний репертуар.

Переможців будуть визначати у двох вікових категоріях: від 6 до 15 років та від 16 років. Також буде Гран-прі та приз глядацьких симпатій (найбільша кількість вподобань в соціальній мережі Facebook).

Підсумки конкурсу будуть проводити 15 травня, на переможців чекають подарунки, призи та дипломи департаменту культури міської ради.

Організатори конкурсу: виконавчий комітет Вінницької міської ради, департамент культури Вінницької міської ради, КЗ «Центр концертних та фестивальних програм».

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада