, 19 Травня
booked.net
5 Жовтня, 2020, 16:44

Михайло Демченко: щоб досягти успіху, потрібна командна робота

Після місцевих виборів Стрижавка та ще 6 сільських рад  об’єднаються в єдину  територіальну громаду. Про  першочергові завдання  та перспективи ОТГ кандидат на посаду стрижавського селищного голови Михайло Демченко  розповів  в ефірі телеканалу «ВІТА»  в програмі «Час змін».

З 2016 по 2019 рік Чи зможемо скористатися можливостями, які надає нам реформа децентралізації? Чи станемо господарями на своїй землі, здатними самостійно вирішувати всі питання, які ставить перед нами життя? Відповіді на ці питання багато в чому залежать від того, який вибір ми з вами зробимо 29 жовтня 2017 року, коли прийдемо на виборчі дільниці. Михайло Демченко обіймав посаду голови Вінницької РДА, відтак добре розуміє, які є проблеми у цих населених пунктах та як їх можна вирішувати.

–  Я бачив командну роботу, яка була проведена протягом останніх років завдяки уряду Володимира Гройсмана  в області та в районі. Вона  була націлена на благо жителів Вінниччини. І я впевнений, що  ОТГ, отримавши можливості самоврядного керівництва,  зможе отримати позитивні результати.

Під час керівництва Вінницьким районом пан Михайло зі своєю командою почав реалізовувати чимало проєктів, наприклад, з його ініціативи  почалася добудова  актового залу в Стрижавській школі-ліцеї.

– Діти на святкування збиралися в шкільній їдальні, а це неприпустимо для такого закладу.  Це найбільша в районі школа,  в ній навчаються більше шести сотень дітей. Питання актового залу ніяк не вирішувалося, а ми це зробили! І будемо втілювати багато проєктів далі. Це поточні та капітальні ремонти  в інших школах  громади, енергозбереження, водогони, освітлення та інше. Ці  питання потрібно вирішувати швидко, професійно та якісно!

– наголошує Михайло Іванович.
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - photo_2020-10-05_15-06-52-1024x517.jpg

Після об’єднання керівництву  Стрижавської громади будуть передані повноваження, фінанси та відповідальність за майбутній розвиток усіх населених пунктів, тому, на думку Михайла Демченка,  не можна втратити ті напрацювання, які вже є. Він зазначив, що його команда разом з жителями майбутньої ОТГ визначила  пріоритети  для розвитку громади і склала план розвитку – «Стратегію 2030» .

– У нашій стратегії є  будівництво будинку  культури, формування  потужного комунального господарства, адже  потрібно налагоджувати систему вивезення сміття, це проблема кожного населеного пункту.  Сформувавши інфраструктурну систему, ми зможемо вирішувати проблеми, які виникатимуть в громаді.

Михайло Іванович переконаний:

–  Коли команда має довіру людей, обов’язково буде результат. Я знаю, що таке довіра, тому що мене тричі обирали депутатом районної ради. І я хочу, щоб наша громада  стала однією з найкращих не лише в області, але й в Україні. Ми  зможемо це зробити лише об’єднавшись і доклавши максимум зусиль.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня