, 8 Травня
booked.net
9 Вересня, 2020, 17:55

На Бершадщині лідери бізнесу та самоврядування долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”

«Українська Стратегія Гройсмана» наразі формує команду ефективних управлінців – ініціативних й відповідальних, зацікавлених у сталому розвитку територіальних громад. Саме тому на Бершадщині до «Української Стратегії Гройсмана» долучилися успішний аграрій Василь Гондарук та депутат міської ради Віталій Драган.

В Бершадському районі імена Василя Гондарука та Віталія Драгана добре відомі і користуються заслуженою повагою. Кожен з них показав себе успішним господарником та людиною, небайдужою до проблем і потреб земляків. Тепер, коли адміністративно – територіальна реформа ставить перед громадами Вінниччини нові виклики, обидва вирішили не стояти осторонь і долучитися до тієї політичної сили, яка спроможна розв’язати застарілі і нові проблеми.

Вбачаючи конструктивний підхід у роботі, ініціативу й відповідальність за її результат, які демонструють команда Володимира Гройсмана, Василь Гондарук та Віталій Драган прийняли рішення приєднатися до «Української Стратегії Гройсмана».

  • Я вважаю, що на сьогодні, крім Володимира Гройсмана і його команди, відповідальних господарників в українській політиці немає. Вся країна бачить, як команда Гройсмана самовіддано працює у Вінниці, і яких результатів вони вже досягли, – пояснює свій вибір засновник і керівник ПП «Валентина» Василь Гондарук. – Це говорить про те, що вони не популісти, а  дійсно люди, які звикли і вміють працювати. Тож я не вагаючись долучився до «Української Стратегії Гройсмана», бо впевнений – разом ми зможемо зробити більше корисного для земляків. Будувати успішну країну почнемо з Вінниччини!

Аналогічної думки дотримується й приватний підприємець, депутат Бершадської міської ради Віталій Драган.

  • Кожного разу, як приїздиш до Вінниці, ніби до іншої країни потрапляєш – сучасної, світлої та європейської, – додає Віталій Драган. – Всі чудово розуміють, що це – результат роботи команди Володимира Гройсмана. Тепер ми можемо повторити успіх обласного центру і у новостворюваній Бершадській об’єднаній громаді. Я впевнений, що нам допоможуть і прикладом, і порадою – саме тому моє місце в «Українській Стратегії Гройсмана»!

Нагадаємо, останнім часом все більше лідерів місцевого самоврядування та ефективних господарників долучаються до “Української Стратегії Гройсмана”, вбачаючи у ній нову політичну платформу для конструктивної співпраці на благо громад.

Останні новини

Новини

7 Травня
6 Травня