, 8 Червня
booked.net

На благодійному аукціоні у Вінниці зібрали ₴324 тисячі на потреби ЗСУ

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Вінниці привітали представників культури з професійним святом та провели благодійний аукціон, кошти від якого підуть на придбання автівок для ЗСУ. Також активним волонтерам вручили Подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету за особистий внесок у збереження суверенітету, зміцнення держави та наближення Перемоги, вірність почесній місії волонтера та щоденну безкорисливу працю, самовідданість, патріотизм і людяність. Серед волонтерів, які допомагають Україні були представники з Канади, США, Ізраїлю та Італії.
Працівників культури привітала заступниця міського голови Галина Якубович, яка передала слова подяки від міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу Вінницької міської ради.

«Музи також не мовчать, музи також роблять все, що залежить від них, для того, щоб кожного дня, з кожним своїм кроком наближати Перемогу. Дякую всім працівникам галузі культури міста за плідну щоденну роботу. Ми все зможемо, тому що ми потужні, бо на своїй землі, яку ми любимо і тому обов’язково переможемо», – говорить заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Також вона нагадала, що діячі культури у перші місяці війни, коли був великий транзит ВПО допомагали із розміщенням людей та надавали підтримку. А наразі мистецькі колективи та вихованці міських закладів культури продовжують пропагувати в усьому світі українську культуру, історію та традиції.

«Дуже важливим є ваш внесок у формуванні почуття патріотизму в дітях, любові до свого міста, держави. В майбутньому вони розбудовуватимуть нашу країну, в тому числі й наше місто», – наголосила Галина Якубович.

Після урочистої частини відбувся концерт та благодійний аукціон, який підготував ЗК «Міський Палац мистецтв». Виступи вихованців приходили під гучні овації глядачів. А кульмінацією дійства став благодійний аукціон, на якому серед лотів були представлені старовинна карта Вінниці з автографом міського голови Сергія Моргунова, прапори з автографами міністра оборони Олексія Рєзнікова, головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного та гітара Арсена Мірзояна.

Під час аукціону та лотереї, яка була проведена в ефірі радіо “Місто над Бугом”, вдалось зібрати 324 тис гривень. Усі кошти будуть спрямовані на придбання автівок для ЗСУ.

«Бажаю кожному з нас пишатися своєю країною, бути патріотами своєї рідної землі, плекати та примножувати нашу культуру. Ми є потужною армією на культурному фронті», – говорить директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик.

Також він подякував міській владі та очільнику громади Сергію Моргунову за підтримку та всеосяжну допомогу сфері культури у воєнний час.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня