, 5 Грудня
booked.net
29 Жовтня, 2021, 12:10

На будівництво газопроводу до Вінницького індустріального парку міська рада виділить 1,8 млн грн

Найближчим часом розпочнуться роботи з будівництва внутрішнього газопроводу середнього тиску Вінницького індустріального парку на Немирівському шосе. Щоб завершити роботи до кінця року, депутати міської ради під час сесії проголосували за виділення на ці цілі 1 млн 800 тисяч грн.

У Вінниці продовжується розбудова інфраструктури індустріальних парків. Адже чим більш комфортні умови будуть створені для бізнесу, тим більше ефективних інвесторів зайде в індустріальний парк. І це дасть поштовх динаміці економічного розвитку за рахунок створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету.

SR_06199.JPGЗа кілька днів стартують роботи з будівництва внутрішнього газопроводу середнього тиску Вінницького індустріального парку на Немирівському шосе. Сьогодні за рішенням міської ради на ці цілі виділили 1 млн 800 тис. грн, щоб учасники індустріальних парків мали можливість підключення до газопостачання. Загальна вартість проєкту понад 3 млн грн.

Загалом на облаштування інженерною інфраструктурою цієї території  інвестували з бюджету громади майже 87 млн грн. Це будівництво доріг, облаштування водопостачання, електропостачання, каналізування та водовідведення,  інші об’єкти інфраструктури.

На сьогодні продовжується будівництво доріг, що ведуть до індустріальних парків, заплановано проєктування внутрішніх проїздів.

Нагадаємо, на території Вінницької МТГ функціонує три промислові парки: Вінницький індустріальний парк, «Вінницький кластер холодильного машинобудування» (ТОВ «Грін Кул»), «Вінтер Спорт» (ТОВ «ХЕД Вінниця»).

Розбудова індустріальних парків є одним з пріоритетних напрямів реалізації Стратегії «Вінниця 3.0».

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня