29 Березня
booked.net

На Чемпіонаті України з кульової стрільби спортсмени Вінниччини вибороли 22 медалі

Спортсмени з Вінниччини вибороли 22 медалі  на Чемпіонаті України  зі стрільби кульової. Змагання проходять у Львові та триватимуть з 1 по 7 грудня.

Про це повідомляють у “Спортивних новин Вінниччини”.

У стрільбі з пістолета серед чоловіків в особистій першості (фінал) “срібну” нагороду здобув Святослав Андрусь. А у стрільбі з пістолета серед жінок в особистій першості (фінал) друге місце посіла Уляна Мустафаєва. Також у цій вправі у командній першості “срібло” завоювали Уляна Мустафаєва, Карина Заіченко та Сніжана Ткач (є представницею міста Липовець).

Сьогодні, 5 грудня, завершилися змагання у стрільбі по рухомій мішені (пневматична гвинтівка 10 м.), де чемпіонами та призерами в особистому заліку стали:

• Данило Даніленко (вправа ГП-12, ГП-11А) – “золоті” нагороди;
  • Дмитро Мельник – “срібна” нагорода;
  • Анастасія Жученко – “срібна” нагорода;
  • Марія Моісеєнко – “бронзова” нагорода.

У командній першості чемпіонами та призерами стали:

• “золото” і “срібло” – Анастасія Жученко (ГП-12, ГП-11А);
  • “золото” і “срібло” – Марія Моісеєнко (ГП-12, ГП-11А);
  • “золото” і “срібло” – Юлія Кравець (ГП-12, ГП-11А);
  • “золоті” нагороди – Данило Даніленко (ГП-12, ГА-11А);
  • “золоті” нагороди – Дмитро Мельник (ГП-12, ГП-11А);
  • “золоті” нагороди – Леонід Левченко (вправа ГП-12, ГП-11А).
Вінницькі спортсмени завоювали 22 нагороди на Чемпіонаті України  зі стрільби кульової (Фото)