, 1 Жовтня
booked.net

На День міста у Вінниці презентують нові муніципальні нагороди

До Дня міста, який цьогоріч відзначається 11 вересня, для вінничан готують багато цікавих подій. Одну з них анонсував “Центр історії Вінниці”.

На Майдані Незалежності будуть вперше представлені для широкого загалу оновлені муніципальні нагороди. Серед них нагрудні знаки “Відзнака міського голови”, “За заслуги перед містом”, “За мужність та відвагу” та медаль “За вагомий внесок у розвиток міста”.

Щоб дізнатись хто ще може отримати відзнаку, як їх створювали і побачити як вони виглядають – приходьте на виставку, – запрошують організатори.

Окрім оновлених нагород, на виставці вінничани зможуть побачити комплект клейнодів Вінницького міського голови (Колар, Церемонійні печатки та Ключ), а також почесні відзнаки Ради Європи, які Вінниця послідовно здобуває упродовж останніх років.

Виставка розпочнеться о 14:00 і триватиме до 18:30.

На Європейській площі на вас чекатиме сюрприз. Цьогоріч виповнюється 170 років з моменту заснування пожежної охорони у Вінниці. А Вежа Артинова свого часу слугувала пожежною каланчею – пунктом спостереження для пожежників. Поєднання цих фактів стало натхненням для створення інтерактивної виставки “Пісня води і полум’я”.

На локації біля Вежі ви зможете побачити зразки пожежної техніки різних часів та тематичні експонати із фондів відомчого музею пожежної охорони Головного управління ДСНС України у Вінницькій області. Там також діятиме історична виставка, що розповідатиме про вінницьких професійних вогнеборців часів їх офіційної появи у 1851 р. А щоб зрозуміти про який саме сюрприз ми згадували вище, приходьте до Вежі, – додають організатори.

Виставка розпочнеться о 14:00 і триватиме до 18:30.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня