, 29 Травня
booked.net

«На додачу до всіх провалів останнього року маємо ознаки політичної кризи» – Володимир Гройсман

В Україні на додачу до всіх криз і управлінських провалів останнього року додається ще одна криза – політична. Верховна Рада стрімко втрачає стабільну більшість, а отже не може швидко ухвалювати потрібні країні рішення. Про це сказав лідер політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман, виступаючи на партійній конференції, що відбулася у Вінницькій області.

– Брак компетентності, брак професіоналізму та брак відповідальності влади. Це призводить до багатьох проблем і криз: у боротьбі з епідемією, в економіці, у соціальному захисті людей. Зараз ми також спостерігаємо політичну кризу, коли Верховна Рада України не має стабільної більшості і не завжди здатна приймати невідкладні професійні рішення, – сказав Володимир Гройсман.

За його словами, найбільші виклики, які сьогодні стоять перед Україною, окрім зовнішніх загроз, – це руйнування державних інституцій, криза довіри людей до влади, провальна кадрова політика та стрімке скорочення середнього класу, як основного двигуна економічного розвитку країни. Небажання вирішувати саме ці фундаментальні питання веде до більш точкових криз – таких, як провал вакцинації від КОВІД-19, неконтрольована міграція, передусім – молоді, невизначеність із забезпеченням людей похилого віку, зростання бідності.

– Сьогодні ніхто не може відповісти, що буде завтра, – зазначив Володимир Гройсман. – Держава віддалилася від проблем українських родин. І це теж робить нас вразливими. Українці втомилися від непрофесіоналізму, беззаконня, нещирості, імітації та постійних провалів.

На його переконання, протистояти цьому можна шляхом неухильного слідування кільком пріоритетам, це – наділення людей реальною владою на місцях, реальна боротьба з корупцією, формування сильних державних інституцій і вирішення питань безпеки.

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня