11 Січня, 2021, 11:45
На дорогах Вінниччини: патрульні виявили 45 нетверезих водіїв за вихідні

Протягом вихідних – із 7 по 10 січня вінницькі патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП на 45 водіїв, – повідомляє Патрульна поліція Вінниччини.
Патрульні нагадують кермувальникам, що за таке правопорушення існує адміністративна відповідальність.
Якщо водій вперше протягом року сідає за кермо в нетверезому стані, на нього чекає штраф у розмірі 10 200 грн та позбавлення права керування на 1 рік. Якщо він чинить таке правопорушення вдруге протягом року, то штраф подвоюється – 20 400 грн – та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. Якщо ж водій сідає за кермо напідпитку втретє протягом року, то штраф складатиме 40 800 грн, а позбавлення права керування автомобілем – на 10 років.








