, 30 Травня
booked.net
28 Серпня, 2021, 17:35

На двох пляжах Вінниці купатися заборонено – Держпродспоживслужба

У серпні фахівці Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили 4 міських пляжів Вінниці. Після дослідження проб води, було встановлено, що на двох пляжах міста – «Гонти» і «Центральний» купатись заборонено. Там у воді знайшли кишкову паличку.

Про це повідомляють на сайті  Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За результатами лабораторних досліджень встановлено:

● на пляжі «Гонти» вміст лактозопозитивних кишкових паличок становив 15000КУО в куб.дм. при нормі не більше 5000 в куб.дм., якість води по фізико-хімічним показникам відповідала санітарним вимогам;

● на пляжі «Хімік» якість води відповідала санітарним вимогам по мікробіологічним та фізико-хімічним показникам;

● на пляжі «Центральний» вміст лактозопозитивних кишкових паличок становив 9300 КУО в куб.дм. при нормі не більше 5000КУО в куб.дм., якість води по фізико-хімічним показникам відповідала санітарним нормам;

● на «Вишенському озері» якість води відповідала нормативним значенням по мікробіологічним та фізико-хімічним показникам.

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, купатись на пляжах «Гонти» та «Центральний» не рекомендується.

«На адресу начальника комунального підприємства Вінницької міської ради «Комбінат комунальних підприємств» та в копії департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради направлені листи про те, що на вказаних пляжах, як і раніше, повинні знаходитись інформаційні таблички з написом «Купатись заборонено», – йдеться у повідомленні.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня