, 31 Січня
booked.net

На фронті загинув солдат з Калинівської громади Юрій Чорний

Знову трагічна звістка надійшла у Калинівську громаду: на війні загинув житель Калинівки Юрій Чорний. Народився Юрій Чорний 31 січня 1984 року у Калинівці. Навчався у загальноосвітній школі №1, потім поступив до Калинівського технологічного технікуму.

Майже все своє життя Герой присвятив військовій справі – п’ять років прослужив у Миротворчих військах, пройшов випробовування на міцність та мужність в АТО. В перший же день повномасштабної війни чоловік пішов добровольцем захищати Україну, кожного з нас.

Юрій Чорний був доброю і світлою людиною, гарним товаришем, добрим сином, люблячим чоловіком та батьком. Війна обірвала його життя у розквіті сил та надій. “Я повернуся додому з перемогою”, – обіцяв Юрій рідним, коли на кілька днів приїздив на ротацію, але, його мріям не судилося збутися. До останнього свого подиху Герой залишався вірним Україні, його подвиг увійде в історію нашої Перемоги, – йдеться у повідомленні Калинівської міської ради.

У Юрія Чорного залишилися невтішними батьки, сестра, дружина та донька. Про дату та час поховання додатково повідомлять.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня