, 2 Грудня
booked.net

На фронті загинув вінницький енергетик Віталій Астен

Внаслідок вогнепального осколкового поранення під час виконання бойового завдання 27 жовтня загинув Віталій Анатолійович Астен. Йому було лише 28 років. Енергійний, завжди життєрадісний, повний сил, мрій і надій на майбутнє у рідній країні, яку пішов захищати від окупантів.

Трагічну звістку повідомили в АТ «Вінницяобленерго».

Віталій Астен працював у Вінницьких міських електричних мережах з 2019 року електромонтером розподільчих мереж V групи дільниці ТП. З початком повномасштабного вторгнення рашистів в Україну пішов служити до ЗСУ, до військової частини А7338.

В одному із своїх дописів на сторінці ФБ, на початку березня, Віталій написав: «Я з України нікуди не тікаю, тут народився, тут і зустріну свою долю!!!» А у жовтні, під час відпустки на свій 28-ий День народження, встиг побувати вдома і познайомити маму з нареченою, планував одружитися…

Йому б ще жити і жити… та віддав своє життя за Україну.

«Бракує слів, аби передати нашу жалобу… Непоправна втрата і невимовна туга для усіх, хто знав Віталія, хто з ним працював, товаришував, дружив… Страшенне горе і полум’я вічного болю для рідних, для його мами – Тамари Вікторівни Зубенко, яка виростила і виховала свого єдиного сина чудовою людиною, справжнім патріотом України. Низький вам уклін і щирі співчуття…

Кляті орки, не пробачимо ніколи!

А Віталія Астена запам’ятаємо навіки і залишимо у наших серцях таким же усміхненим і щасливим, як ми його знали, як він завжди дивитиметься на нас зі своєї сторінки!», – написали колеги Віталія на сторінці компанії, у якій він працював до війни.

Співчуваємо рідним, друзям, знайомим Віталія.

Вічна пам’ять герою!

Прощання з Віталієм Астеном відбудеться 7 листопада: спочатку об 11.00 за адресою м. Вінниця, вул. Скалецького 31, кв.179. Згодом о 12.00 – у Спасо-Преображенському кафедральному соборі та після – під час поховання на Сабарівському цвинтарі.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада