, 28 Вересня
booked.net

На Могилів-Подільському пункті пропуску черги на проїзд до Молдови очікують переселенці з багатьох областей України

На в’їзді до прикордонного Могилів-Подільського на Вінниччині кілька днів не припиняються черги з автівок. Сюди їдуть з різних регіонів України, багато номерів з Києва і Київської області.

На в’їзді до Могилів-Подільського стоїть блок-пост. Кожну машину перевіряють, і першою чергою питають український паспорт. За словами кореспондента, там велика кількість іноземців.

Повідомляється, що в черзі на блок-посту багато сімей із дітьми. Люди везуть із собою навіть домашніх улюбленців – собак, котів, гризунів.

Місцеві жителі дві доби привозять до блок-поста гарячу їжу, пропонують суп, каші, чай, фрукти. Все це роздають безкоштовно. Своєрідну польову кухню розгорнули на узбіччі просто на трасі, де стоять у черзі машини. Воду гріють у саморобній печі. Волонтери кажуть, що вночі люди приходять за гарячими напоями по кілька разів, аби просто зігрітися.

«Люди приносять домашню консервацію. Варили кашу, картоплю, для дітей робити харчування. Молоко, вершки, чай, кава – постійно. Деякі люди підходити по кілька разів, вони стояли у черзі 16 годин, кажуть – ми замерзли, бензин закінчується, хоч би до заправки дотягнуть, кажуть, ми не заводимо, вже не гріємо машини. Вони підходили грілися, діти грілися», — каже місцевий мешканець Іван.

За словами кореспондента, напередодні у чергах автомобілі стояли майже добу. Вчора потік просувався швидше. В основному їдуть жінки із дітьми. Всі дуже втомлені.

Киянка Юля розповіла, що вивозить трьох своїх дітей, забрали із собою і кота. Каже, що до останнього не могла повірити у повномасштабний наступ Росії. А коли у столиці вже почалися обстріли, зібрала речі і поїхала. З Молдови планують дістатися Італії, де у Юлії живе сестра. Жінка сподівається, що війна скоро закінчиться і обов’язково перемогою України.

На кордоні з РФ, РБ та на придністровському сегменті українсько-молдовського кордону з 28 лютого закриваються усі пункти пропуску

У зв’язку із військовою агресією з боку Російської Федерації та введенням воєнного стану на території України, Кабінетом Міністрів України затверджено розпорядження №188-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю».

Зокрема, з 00 год. 00 хв. 28 лютого 2022 р. будуть тимчасово закриті пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю на усій ділянці кордону з РФ, РБ, а також на центральній ділянці українсько-молдовського кордону – «Болган», «Грабарівка», «Студена», «Цекинівка».

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня