, 27 Липня
booked.net

На прохання Вінницької обласної ради “Укрзалізниця” запустила електричку “Козятин-Кодима”

Донедавна дістатися від Кодими до Козятина можна було лише з  двома пересадками – у Вапнярці та Жмеринці. Це створювало масу незручностей для сотень вінничан, які не могли вчасно прибути до робочого місця. На адресу Вінницької обласної ради надходили численні звернення. Вивчивши ситуацію, керівництво облради провело консультації з адміністраціями Одеської та Південно-Західної залізниць, в результаті чого було прийнято рішення про запуск нового приміського потягу. Про це повідомив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.
“Чудова новина для жителів Вінниччини!
Від сьогодні через всю Вінницьку область розпочне курсування приміський поїзд Козятин-Кодима!
До обласної Ради надходило багато скарг від жителів Вінниччини через те, що раніше даний маршрут був розділений на три окремих маршрути, що змушувало пасажирів при подорожі наприклад з Рудниці до Вінниці робити дві пересадки – у Вапнярці та Жмеринці. Відтепер потреба в пересадках відпадає!
Призначення цього потягу дозволить жителям віддалених населених пунктів, зокрема Вапнярки, Крижополя, Рудниці, Рахнів, Журавлівки та інші, подорожувати до обласного центру та зворотньо без пересадки.
Розклад потягу розроблено таким чином, щоб пасажири змогли вранці дістатись обласного центру, вирішити справи та ввечері повернутись додому.
Дякую за розуміння і швидке вирішення проблеми керівництву філій південно-західної та одеської залізниці!” – написав у своєму Facebook голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня