, 2 Жовтня
booked.net

На релокованих до Вінниці підприємствах створено понад 700 робочих місць

У Вінниці на релокованих підприємствах створили 768 нових робочих місць. Від початку повномасштабного вторгнення РФ до міста переїхали більше 130 закладів: 57 юридичних осіб та 76 ФОПів.

Про це повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

“Важливо, що 86 з них вже активно працюють – це 65% від загальної кількості. Решті переселеним підприємцям допомагаємо у пошуках приміщень та оформленні документів. Ми зацікавлені в тому, щоб бізнес не стояв на місці”, – розповів Андрій Очеретний.

Найбільше компаній, які перевезли свої потужності у Вінницьку громаду займаються машинобудуванням, оптовою та роздрібною торгівлею, переробною і транспортною промисловістю, науковою та технічною діяльністю, комп’ютерним програмуванням, сільським/лісовим/рибним господарством, а також мистецтвом, спортом, розвагами й відпочинком.

“Звісно, всі вимушені переселенці прагнуть якнайшвидше повернутися додому. Війна призвела до великих втрат і щодня випробовує на міцність. Втім, ми маємо мислити позитивно і на кожну кризу дивитися через призму нових можливостей. Разом ми нездоланні!”, – додав заступник міського голови.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня