, 24 Жовтня
booked.net
24 Березня, 2021, 16:51

На ремонт водогону у Вінниці виділять майже 200 млн грн

У Вінниці реконструюють магістральну мережу водопостачання за понад 191 мільйон гривень. Йдеться про ділянку протяжністю 9 кілометрів – від вулиці Пирогова до вулиці Лебединського.

У паспорті об’єкту, який опублікували на сайті КП “Вінницяоблводоканал”, зазначено, що цей проект фінансуватиметься за кредитні кошти Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку. У відповіді на письмовий запит нам повідомили, що контракт з підрядною організацією укладений на 191 033 111,37 грн (включаючи ПДВ). Крім цього на підприємстві уточнили, що Світовим банком проект фінансується на 99,57% (решта – співфінансування Фонду чистих технологій України).

Відомо, що реконструкцію мережі будуть робити на території земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, оскільки трубопроводи вже фізично зношені, піддаються корозії та потребують заміни.

Результати впровадження проекту:

– заміна існуючого водогону в центральній частині Вінниці на новий поліетиленовий трубопровід діаметром 400-630 мм (загальна довжина – приблизно 9,7 км), включаючи один перетин ріки (дюкер) Південний Буг з двома трубопроводами діаметром Ø400 мм; 1 перетин водорозділу (дюкер) з двома трубопроводами Ø630 мм через ставок вздовж вулиці Турчановича;

– влаштування нових відвідних колекторів для підключення існуючих споживачів новими поліетиленовими та сталевими трубами діаметром 32 – 300 мм, загальна довжина – приблизно 2,3 км);

– влаштування нових збірних залізобетонних колодязів (26 штук) та камер (22 штуки) з встановленням арматури та допоміжного обладнання.

У “Вінницяоблводоканалі” повідомили, що реконструкцію магістральної водопровідної мережі від вул. Пирогова до вул. Лебединського планують проводити по секціях. Інформацію про можливі перерви послуги водопостачання надаватимуть із завчасним попередженням.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня