, 25 Червня
booked.net

На семінарі для молодих вінницьких адвокатів збирали кошти на авто для ЗСУ

Поділитися досвідом із молодими колегами та зібрати кошти на позашляховик для ЗСУ – із такою метою адвокати міста Вінниці провели для юних колег семінар “Школа молодого адвоката: коротко про головне”.

Зустріч відбулась у хабі “Місто змістів”. Організатори стверджують: благодійний семінар – це можливість отримати актуальні знання, зокрема в сфері надання правової допомоги в умовах воєнного стану, та допомогти колегам-адвокатам, які зараз захищають Україну на передовій.

“Останніми роками побільшало молодих адвокатів, у них є потреба у додаткових знаннях. У себе в колективі ми обговорювали це питання, а коли багатьох наших колег призвали захищати країну, вирішили об’єднати дві корисні справи: навчити адвокатів та зібрати кошти на машину для ЗСУ. Вхід на наш захід вільний, але за можливості можна залишити будь-яку суму на придбання автівки”, – розповів організатор семінару Юрій Зажирко.

Позашляховик планують передати підрозділу, де служить багато адвокатів. Назву підрозділу тримають у таємниці. 

У якості почесних гостей освітній захід відвідали  голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, заступник голови Вінницького апеляційного суду Ігор Стадник, голова господарського суду Вінницької області Сергій Тісецький та голова Вінницького міського суду Вінницької області Ганна Гайда. 

Молодим адвокатам читали лекції голова Кваліфікаційної палати Вінницької КДКА Наталія Костик, заступник голови Вінницького міського суду Ірина Курбатова, суддя Вінницького апеляційного суду Антон Рупак та помічник начальника з правової роботи – начальник юридичної групи Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Антоніна Шеремет.

Під час заходу, зокрема, були обгорворені правові нюанси воєнного стану мобілізації, норми етичної поведінки адвоката та деталі кримінальної юрисдикції.

Як стверджують організатори, семінар дав початок добрій справі: збір коштів стартував і позашляховик для війсковослужбовців-адвокатів обов’язково буде придбаний.

Пройти навчання та придбати позашляховик для ЗСУ: у Вінниці пройшов благодійний семінар для молодих адвокатів Пройти навчання та придбати позашляховик для ЗСУ: у Вінниці пройшов благодійний семінар для молодих адвокатів Пройти навчання та придбати позашляховик для ЗСУ: у Вінниці пройшов благодійний семінар для молодих адвокатів Пройти навчання та придбати позашляховик для ЗСУ: у Вінниці пройшов благодійний семінар для молодих адвокатів

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня