, 1 Жовтня
booked.net

На території аеропорту відкрилася масштабна виставка “АгроВінниця”

Агропромислова виставка такого формату цьогоріч  відбувається вперше в Україні. У події беруть участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки. На виставці представлено нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволяють аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні.

 

Сьогодні відкрили масштабну аграрну виставку на Вінниччині! «АгроВінниця» зібрала понад 200 представників провідних українських і світових виробників сільгосптехніки і устаткування. Проведення такого заходу саме у нашій області назрівало давно. Адже Вінниччина – це зручно логістично. Вінниччина – це близько. І Вінниччина – один з лідерів, у ТОП-5 найпотужніших аграрних регіонів. Тож кількість учасників та гостей виставки – показник актуальності події. Поспілкувався з виробниками, з представниками аграрного бізнесу. Ніхто краще за них самих не знає про ті глобальні зміни, які відбуваються в економіці і у споживанні. І ніхто краще за них самих не запропонує шляхи вирішення проблем і напрямки для розвитку. Саме таким майданчиком для дискусій, де обговорюватимуть потреби і спільно шукатимуть шлях до успішних проєтків, стануть Агрокластер і Аргохаб. Їх сьогодні презентувати у рамках агровиставки, – повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
Агровиставка триватиме 7-9 вересня на території Вінницького аеропорту. Організатори ТОВ «ТД «Промфінінвест», за підтримки Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради та облдержадміністрації.
На території аеропорту відкрилася масштабна виставка "АгроВінниця"
На території аеропорту відкрилася масштабна виставка "АгроВінниця"

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня