, 29 Травня
booked.net
15 Квітня, 2021, 17:56

На вдосконалення каналізаційної мережі Вінниці виділено 1,8 млн грн

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулось 15 квітня, було ухвалено рішення «Про фінансування робіт з Фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради». Відповідно до нього департаменту міського господарства Вінницької міської ради виділять 1,8 млн грн на будівництво мереж каналізації.

Кошти Фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради використовуються в інтересах охорони навколишнього природного середовища в місті, зокрема для цільового фінансування природоохоронних заходів, спрямованих на зменшення впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення. Цього року передбачено фінансування будівництва каналізації по вул.Москвіна,1 та 2 пр. Москвіна, а також на території приватного сектору квартального комітету «Добробут» мікрорайону Старе місто.

«На будівництво самопливної мережі каналізації по вул. Москвіна, 1 та 2 пр. Москвіна буде виділено 800 000 грн. А на будівництво мережі каналізації на території приватного сектору квартального комітету «Добробут» – 1 млн грн. Це залишок коштів, що утворився по спеціальному фонду бюджету Вінницької міської територіальної громади станом на перше січня цього року. А саме за рахунок надходжень від екологічного податку», – зазначив директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня