, 28 Вересня
booked.net
26 Грудня, 2021, 8:52

На Вінниччиі підліток замерз на власному обійсті

17-річного жителя Вінницького району без ознак насильницької смерті знайшли мертвим на території домогосподарства, де він мешкав з батьком. Попередня причина смерті – переохолодження. 

Повідомлення про зникнення хлопця надійшло до поліції близько 20.00 год. від односельчанки. Про те, що підлітка добу немає вдома, і його мобільний вимкнений, вона дізналась від батька зниклого. За наявною інформацією, хлопець збирався їхати до подруги в Вінницю.

знайдено мертвим

Під час розшуку зниклого з‘ясувалось, що хлопець межі свого населеного пункту не залишав. 25 грудня близько півдня, під час огляду території домогосподарства, де мешкав підліток, за городом, поліцейські виявили його мертвим.

Для встановлення причини смерті тіло підлітка  направлено на судово-медичну експертизу. Попередня причина смерті – переохолодження. Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ. Матір хлопця померла, і він проживав разом з батьком. Їх родина перебувала на обліку, як така, що опинилась у складних життєвих обставинах, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня