, 3 Грудня
booked.net

Вінницький суд до адміністративної відповідальності притягнув небіжчика

У Вінниці працівники виконавчої служби, задля показників своєї роботи, склали протокол про адміністративне правопорушення на померлого чоловіка. Судом покійнику було призначено 120 годин суспільно корисних робіт.

Прокуратура Вінниччини вкотре відреагувала на спробу контролюючого органу сфальсифікувати документи.

Вінницькою окружною прокуратурою встановлено, що працівники Центрального відділу державної виконавчої служби (наразі – Перший відділ ДВС) у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) незаконно склали протокол про адміністративне правопорушення за несплату аліментів щодо померлого чоловіка.

Вінницький міський суд розглянув надані виконавчою службою матеріали та ухвалив рішення про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів на утримання дитини).

Судом покійнику призначено 120 годин суспільно корисних робіт.

Неправомірне рішення суду оскаржено прокуратурою в апеляційному порядку. Вінницький апеляційний суд скаргу прокурора задовольнив, постанову суду першої інстанції скасував, а провадження у справі закрив у зв’язку зі смертю відповідача.

Це не перше схоже порушення органів ДВС, виявлене прокуратурою цього року. Так само незаконно працівники служби склали протокол про адміністративне правопорушення за несплату аліментів щодо особи, яка визнана неосудною та перебувала на примусовому лікуванні у психіатричному закладі. У цьому випадку Вінницький міський суд також ухвалив рішення про притягнення відповідача до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 183-1 КУпАП.

Зазначена постанова суду була оскаржена Вінницькою окружною прокуратурою до Вінницького апеляційного суду, яким вимоги прокурора задоволено, постанову суду першої інстанції скасовано, а провадження у справі закрито.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада