, 8 Травня
booked.net
11 Лютого, 2021, 9:40

На Вінниччині дружнє застілля закінчилося вбивством

Злочин стався 7 лютого в Козятині в будинку підозрюваного. Аби уникнути покарання, чоловік повідомив поліцію, що смертельні тілесні ушкодження його товариш отримав під час падіння. Висновок судово-медичного експерта та докази, зібрані поліцейськими, вказали на насильницьку смерть потерпілого та причетність до цього злочину саме заявника.   

За словами начальника Відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції Романа Андрущака, 56-річний підозрюваний зателефонував до поліції та повідомив про смерть 30-річного товариша. Слідчим він розповів, що, прокинувшись вранці, він виявив на підлозі мертвим знайомого, з яким напередодні розпивав спиртне.

Поліцейські відразу засумнівались в правдивості свідчень, які надав чоловік. Судова медична експертиза підтвердила підозри слідчих – смерть потерпілого була насильницькою. Згодом правопорушник зізнався у вчиненні особливо тяжкого злочину. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка, і старший побив молодшого.

Затриманому оголошено про підозру. Слідством розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). За вчинення такого злочину затриманому загрожує до 15 років ув’язнення, повідомляє відділ комунікації поліції
Вінницької області.

 

 

 

 

Останні новини

Новини

7 Травня
6 Травня