, 30 Травня
booked.net
5 Травня, 2021, 17:03

На Вінниччині Копайгородська громада ухвалила Стратегію розвитку 2030

На сесії Копайгородської селищної ради 5 травня ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року. Документ депутати підтримали одноголосно. На сесії були присутні депутати Вінницької обласної Ради від політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана” Олександр Хом’як та Людмила Станіславенко, а також заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та сприяння інвестиціям Володимир Шевчук.

Копайгородська селищна голова Людмила Кушнір зазначає, що зараз громада перебуває на важливому етапі свого розвитку, адже із жовтня 2020 року вона уже існує як об’єднана громада.

– Для того, щоб визначити шляхи розвитку для новоствореної громади, врахувавши при цьому інтереси усіх населених пунктів, які входять до її складу, існує велика потреба у створенні Стратегії розвитку і визначенні ключових напрямків для нашого подальшого розвитку.  Саме тому Копайгородська   територіальна громада охоче використала можливість створити цей важливий стратегічний документ, – каже Людмила Кушнір.

Розробляючи Стратегію розвитку, була створена робоча група, у яку увійшли представники громадськості, влади і місцевого бізнесу. Також були враховані пропозиції, думки і бачення розвитку усіх верств населення.

У 2030 році мешканці Копайгородської громади бачать її процвітаючою, з активним населенням, конкурентоздатною, інвестиційно привабливою територією із розвиненою технічною та соціальною  інфраструктурою. Це громада, де гармонійно поєднуються інтереси влади, громадськості і бізнесу, стрімко розвивається мала та глибока переробка сільськогосподарської продукції. Це громада, в якій затишно, безпечно та комфортно живуть і працюють щедрі, гостинні та радісні люди.

У Стратегії визначено три цілі розвитку як головні напрямки концентрації зусиль громади.

  1. Конкурентоздатна громада на основі сталого розвитку.
  2. Створення комфортних умов на території громади.
  3. Свідома, активна та безпечна громада високої якості життя.

Довідково

Стратегії розвитку громад до 2030 року на Вінниччині розпочали розробляти за ініціативи партії “Українська Стратегія Гройсмана” влітку 2020 року. До процесу активно долучилась жителі громад, експерти представники громадських організацій і місцевого бізнесу.

Копайгородська територіальна громада є громадою селищного типу, сформованою на основі об’єднання Копайгородської селищної громади та шести сільських рад  Барського району в жовтні 2020 року. До складу громади увійшли: Верхівська, Володієвецька, Каришківська, Лісівська, Поповецька, Супівська сільські та Копайгородська селищні ради. Всього 21 населений пункт з адміністративним центром у смт Копайгород.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня