, 2 Грудня
booked.net

На Вінниччині коронавірусом хворіють 2118 людей

Впродовж минулої доби, 30 жовтня, у Вінницькій області зареєстрували сім лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – одна дитина.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 43 людини. Станом на 31 жовтня хворіє 2 118 осіб (в тому числі 337 дітей, медиків – 34).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Вакцинація після хвороби

Якщо ви перехворіли на COVID-19 – вам можна і треба робити щеплення від коронавірусу. Головне правило щеплення – почекайте 28 днів від появи перших симптомів хвороби.

Перенесений COVID-19 не гарантує, що ви не захворієте ще раз і перенесете захворювання легко. Тільки вакцинація захищає від важкої хвороби, ускладнень та смерті від ковіду, – інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Імунітет, який розвивається після вакцинації, надасть надійніший захист від коронавірусної хвороби. Вакциновані люди дуже рідко хворіють на COVID-19. А якщо таке трапляється, то переносять хворобу набагато легше і з меншою кількістю ускладнень.

Не відкладайте щеплення на потім, сподіваючись на природний імунітет. Зробіть первинний курс щеплення з однієї дози вакцини Janssen або двох доз будь-якої іншої антиковідної вакцини. А якщо ви вже маєте його, то не забудьте отримати перше, а згодом і друге бустерне щеплення.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада