, 25 Червня
booked.net
16 Вересня, 2020, 16:37

На Вінниччині новий головний архітектор

Під час  щотижневої апаратної наради   голова Вінницької ОДА Сергій Борзов представив головного архітектора Вінниччини – начальника управління містобудування та архітектури ОДА. Ним став  Олександр Рекута.

Раніше головний архітектор Вінниччини вже обіймав  керівні посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади.  У 2012 році був призначений на посаду головного архітектора у Вінниці, звільнився у січні 2019 року за угодою сторін.

«Новий архітектор області – Олександр Рекута. Щоправда, «новим» важко його назвати – 14 років був архітектором Вінниці. Фахівець, має величезний досвід – майже 30 років. Приємно, що Олександр Сергійович приєднався до нашої команди. Нам є що будувати! Чекаю, що наша співпраця стане помітною для вінничан!», – зазначено в дописі на сторінці Сергія Борзова.

Довідка

Олександр  Сергійович Рекута закінчив Львівський політехнічний інститут отримавши кваліфікацію архітектора. З 1990 року працює у Вінниці в органах місцевого самоврядування на посадах – архітектор Замостянського району, заступник головного архітектора міста, начальник управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради, перший заступник начальника управління містобудування та архітектури Вінницької міської ради. До призначення головним архітектором міста дев’ять років працював директором Вінницького філіалу ДП інститут «НДІпроектреконструкція». Нагороджений почесним званням «Заслужений архітектор України».

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня