, 27 Січня
booked.net

На Вінниччині обговорили напрями розвитку системи позашкільної освіти

13 жовтня заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк провів нараду з керівниками закладів позашкільної освіти.

Під час наради визначили основні стратегічні напрями розвитку системи позашкільної освіти – збереження та розвиток мережі, доступність та створення відповідних умов навчання та її фінансування.

Позашкільна освіта завжди була і залишається невіддільним складником системи освіти, оскільки спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді. Сьогодні вона є основною складовою національно-патріотичного виховання, тому що формує в дитини поняття свідомого громадянина України, – сказав Ігор Івасюк. – Війна стала новим викликом для позашкілля, але маємо зробити все можливе, щоб для дітей та педагогів вона стала “острівцем психологічної та емоційної допомоги”.

На Вінниччині обговорили напрями розвитку системи позашкільної освіти

За словами Ігоря Івасюка в області заклади позашкілля працюють стабільно, прикладено максимум зусиль для збереження їхньої мережі.

Сьогодні для нас надзвичайно важлива спільна робота з розбудови закладів позашкілля, – підсумував заступник голови Вінницької обласної ради. – Вона має стати справді цікавою для кожної дитини. Наша спільна мета – підтримка країни, наших громадян та розвиток дітей.

На Вінниччині обговорили напрями розвитку системи позашкільної освіти

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня