, 30 Травня
booked.net
6 Січня, 2021, 10:05

На Вінниччині обирають кращого спортсмена 2020 року: стартувало он-лайн голосування

Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області запустило на сайті он-лайн голосування за кращого спортсмена 2020 року Вінницької області за версією інтернет-користувачів.

За звання кращого спортсмена  року змагаються чотири особи, які вже ставали кращими спортсменами місяця.

Олег Царьков – кращий спортсмен лютого – багаторазовий чемпіон та призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України. На чемпіонаті Європи, який проходив у місті Вроцлаві (Польща) протягом 22.02 – 02.03 він виборов срібну медаль в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Став срібним призером Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у місті Сегед (Угорщина) протягом 25 – 27 вересня. Вінничанин виступав у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів. Для нього це був другий Кубок світу у спортивній кар’єрі. Перед цим він ставав восьмим в індивідуальній гонці К-1 на двісті метрів.

Геннадій Масленніков – кращий спортсмен листопада – майстер спорту України з боксу. Став бронзовим призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії шістдесят кілограмів, що проходив у місті Будва (Чорногорія). Вінничанин виступав у складі збірної команди України, яка на цьому турнірі посіла друге загальнокомандне місце.

Олександр Яровий – кращий спортсмен грудня. Переможець Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у своїй ваговій категорії (60 кілограмів), що завершився у місті Софії (Болгарія) 2 грудня 2020 року.

Зробити вибір і проголосувати за кращого спортсмена 2020 року можна на сайті Вінницького обласного відділення Національного олімпійського комітету.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня