, 12 Червня
booked.net
7 Червня, 2021, 16:56

На Вінниччині планують оптимізувати мережу спортивних закладів

7 червня під головуванням Наталії Замкової відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Профільна комісія погодила доопрацьований проєкт рішення Про реорганізацію комунальної організації “Спорткомплекс «Здоров’я» шляхом приєднання до комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» з метою оптимізації мережі закладів галузі фізкультури та спорту області, раціонального використання бюджетних коштів.

За словами Наталії Замкової,  таке рішення сприятиме і ефективному використанню фінансових ресурсів, і розвитку спорту у Вінницькій області.

Члени комісії також підтримали проєкт рішення «Про виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №49 (зі змінами та доповненнями) «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2021 роки» та проєкт рішення «Про Програму розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки».

Загалом, на комісії було розглянуто чотири питання порядку денного та різне.

Голова постійної комісії Наталія Замкова зазначила, що депутати вчасно отримали та вивчили всі питання, завдяки цьому засідання пройшло конструктивно та результативно.

Останні новини

Новини

11 Червня
10 Червня
9 Червня