, 2 Квітня
booked.net

На Вінниччині поліцейські викрили шахраїв, які за гроші обіцяли звільнити рідних з полону (ФОТО)

Організували злочинний бізнес четверо засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Як повідомляють на сайті Нацполіції у Вінницькій області, допомагали засудженим шестеро спільників на волі з Вінницької, Чернівецької та Житомирської областей. Шахраї “працювали” за чітко відпрацьованими схемами, на яких вони заробляли до 100 тисяч гривень в день.

Шахраї створювали у соцмережах фейкові акаунти військових, які за винагороду “можуть допомогти звільнити з полону” або розшукати безвісно зниклих на фронті. “Продавали” громадянам, у тому числі й військовим, генератори та техніку для потреб фронту за заниженими цінами.

В’язні надавали спільницям вказівки про способи виманювання грошей у захисників. Жінки знайомились із військовими у соцмережах та під час спілкування видурювали у них гроші нібито для допомоги на лікування хворих дітей і родичів, розв’язання побутових проблем та інше.

“Протиправну діяльність шахраїв правоохоронці документували кілька місяців. Вік причетних до злочинів засуджених чоловіків від 28 до 30 років. Один із них відбуває покарання за умисне вбивство. Спільники – чотири жінки та двоє чоловіків, проживають у трьох областях України, наймолодшій 26 років, найстаршій 55 років”, – повідомляють у поліції.

Причетним до злочину загрожує до 8 років ув’язнення.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня