28 Червня
booked.net
18 Січня, 2022, 16:10

На Вінниччині понад чотири тисячі людей вакцинувалися третьою дозою

Бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали понад чотири тисячі мешканців Вінницької області. Щеплення проводять мРНК-вакцинами – Pfizer та Moderna, – повідомляє Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України.

Станом на 16 січня майже 100 тисяч українців отримали бустерну дозу вакцини від COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України на початку січня рекомендувало всім повнолітнім громадянам, які отримали дві дози антиковідної вакцини, щепитися бустерною дозою через 6-9 місяців після другої.

Останні новини

Новини

27 Червня
26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня