, 7 Лютого
booked.net
26 Жовтня, 2021, 10:32

На Вінниччині посадовець завдав державі збитків на 300 тисяч гривень – йому оголошено підозру

25 жовтня слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції у Вінницькій області оголосили про підозру у службовій недбалості посадовцю, який своїми діями спричинив тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам очолюваного ним підприємства.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

Досудовим розслідування встановлено, що 45-річний підозрюваний підписав акти приймання виконаних будівельних робіт, не звіривши відповідність обсягів виконаних робіт з реконструкції електромереж, з їх вартістю та передав їх до бухгалтерії для здійснення розрахунку.

Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи обсяги і вартість запланованих будівельних робіт та застосованих матеріалів, не відповідають фактично виконаним об’ємам, тобто роботи були виконані не в повному обсязі.

Через неналежне виконання своїх службових обов’язків зловмисник завдав збитків державі в розмірі близько 300 тисяч гривень.

Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), за що передбачено позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого