, 5 Грудня
booked.net
21 Січня, 2021, 16:57

На Вінниччині працевлаштували 407 ветеранів – це найбільше в Україні

Вінницька область посіла перше місце в Україні за кількістю працевлаштованих учасників бойових дій. Про це повідомляє видання АрміяInform.

У Вінницькій області, за даними обласного центру зайнятості, кількість офіційно зареєстрованих безробітних учасників бойових дій зросла на майже 500 осіб —з 1208 у 2019-му до 1 731 у 2020 році.  Як розповіла директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська, у період карантинних обмежень першочерговим напрямом діяльності служби стало підвищення рівня зайнятості населення області. За сприяння Центру роботу отримали 407 ветеранів, зокрема 8 осіб з інвалідністю. Це становить приблизно четверту частину від загальної кількості зареєстрованих безробітних.

— Більшість ветеранів були працевлаштовані у сільському, лісовому й рибному господарствах, а також у переробній промисловості, державному управлінні та обороні й у сфері торгівлі, — каже Галина Скоковська. — Залучали учасників бойових дій і до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня до вимог роботодавців 33 учасники АТО (ООС), зокрема 1 особа з інвалідністю, пройшли професійне навчання за направленням Державної служби зайнятості. Одноразову допомогу для відкриття власної справи отримали 2 ветерани. Варто додати, що Вінниччина посіла перше місце в Україні за кількістю працевлаштованих учасників бойових дій.

Середній розмір допомоги з безробіття станом на 1 січня 2021 року становив 7013 грн, що на 22 % більше, ніж станом на 1 січня 2020 року.

Через карантинні обмеження, як додає Галина Скоковська, більшість процесів діяльності Центру зайнятості перемістилася в онлайн-площину.  Для тих же, хто нині опинився без роботи, варто звернути увагу на популярні вакансії.

На Вінниччині найбільше роботодавці шукають робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, токарів, операторів котелень тощо. Також потрібні працівники сфери торгівлі й послуг: кухарі, продавці, охоронники. Великий попит у роботодавців маютьі кваліфіковані робітники з інструментом. Ідеться про слюсарів-ремонтників, швачок, електрогазозварників, електромонтерів. У сільськогосподарському секторі потрібні робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, тваринники, робітники фермерського господарства.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада