, 27 Листопада
booked.net
19 Серпня, 2021, 15:12

На Вінниччині пройде традиційний музичний фестиваль імені Петра Чайковського та Надії фон Мекк

Тим, хто придбає мультиквиток 5 фестивальних концертів, що відбудуться у філармонії, у якості подарунку отримати можливість безкоштовно потрапити на грандіозне закриття фестивалю у форматі open-air в Браїлові, що відбудеться на території садиби баронеси фон Мекк, де тепер розташовується музей Чайковського.

Про це повідомили у Вінницькій обласній філармонії ім. М. Леонтовича.

“5-го вересня там на вас чекатимуть мистецькі локації із виступами камерних колективів, святковий ярмарок, фудкорти та фотозони, а також цікава інтерактивно-розважальна програма як для дорослих, так і для найменших відвідувачів.

Власники мультиквитка безкоштовно отримують місце в трансфері Вінниця–Браїлів та Браїлів–Вінниця 5 вересня.

Деталі, точний час та місце виїзду будуть повідомлені згодом на офіційних сторінках філармонії.

Цього року фестиваль проводиться у незвичні терміни, але з не меншим розмахом та кількістю репертуарних прем’єр. Склад учасників – «all stars» української академічної сцени”, – повідомили у філармонії.

Концерти, що входять в мультиквиток, відбудуться у залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича з 31.08 по 04.09

В останній день літа, 31 серпня, фестиваль відкриє Симфонічний оркестр філармонії під керівництвом музичного директора проєкту, заслуженого діяча мистецтв України та культури Польщі Георгія Куркова, у співпраці із зіркою молодої генерації української фортепіанної школи Антонієм Баришевським (Київ), гаряче цінованим вінницькою публікою.

Другий фестивальний день, 1 вересня, ознаменований приїздом ансамблю баяністів-віртуозів AKKO QUARTET (Київ). Нещодавно колектив повернувся із Португалії з блискучою перемогою в одному із найпрестижніших конкурсів світового рівня – «Trophy Mondial», і знову готовий вражати нас майстерним виконанням відомих композицій у власних аранжуваннях.

2 вересня Академічний камерний оркестр «Арката» на чолі з маестро Курковим та заслужений артист України Назарій Пилатюк (скрипка, Львів) запрошують на танцювальну вечірку. В програмі – популярні танці усіх епох – від барокової Чакони до актуального Танго.

3 вересня – презентують вокальний вечір у новому форматі – Салон-концерт «Ніч Чайковського». Театралізоване дійство у виконанні солістів філармонії: народної артистки України Ірини Швець (сопрано), заслуженої артистки України Наталії Лановенко (сопрано), Володимира Полторацького (тенор), Герарда Карпенка (баритон). В програмі бере участь Подільський камерний хор «Леонтович-капела» під керівництвом Ольги Бабошиної. Спеціальний гість – соліст Одеського національного академічного театру опери та балету, лауреат Міжнародних конкурсів Юрій Дудар (баритон). Концертмейстери: Олеся Францужан, Олена Пєнєва, Марія Александрова.

4 вересня – в рамках Всеукраїнського гастрольного туру до 30-річчя Незалежності України урочистий концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка – народного артиста України Володимира Сіренка. Соліст – Максим Грінченко.

5 вересня – у Браїлові на глядачів чекатимуть мистецькі локації із виступами камерних колективів, святковий ярмарок, фудкорти та фотозони, а також цікава інтерактивно-розважальна програма як для дорослих, так і для найменших відвідувачів.
Головна мистецька подія заключного дня XVIII Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк у Браїлові – балет П.І. Чайковського «Лебедине озеро». Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії (диригент – Тарас Мартиник), Український балетний театр «Прем’єра» та солісти Львівського Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької (балетмейстер – Олег Петрик).

Купити мультиквиток –https://afisha.vn.ua/…/multikvitok-xviii-mizhnarodniy…

Довідки за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91,(063) 113-25-05 та на офіційному сайті філармонії filarm.vn.ua

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада