, 1 Жовтня
booked.net

На Вінниччині провели традиційну конференцію освітян

Традиційна серпнева педагогічна науково-практична конференція цього року мала назву: «Освіта, освітяни – незламні у війні». У заході взяли участь керівники освіти із громад, керівники закладів освіти, вчителі.

Як повідомили у Департаменті гуманітарної політики, згідно з чинними наказами і розпорядженнями, новий навчальний рік кожен заклад освіти повинен розпочати із облаштованим укриттям, незалежно від обраної форми навчання. На конференції підбили підсумки цієї роботи.

За інформацією органів управління освітою у громадах наразі в області готово 826 укриттів:

– 146 захисних споруд цивільного захисту;
– 536 найпростіших укриттів;
– 144 укриття інших суб‘єктів господарювання.

Завершальний етап обстеження триває, тому показники можуть змінитися до 1 вересня.

Цьогоріч маємо забезпечити доступ до освіти також і дітей, які були змушені залишити свої домівки. До закладів загальної мережної освіти уже подали 3575 заяв щодо зарахування дітей-ВПО.

Вінниччина готова до навчання, як офлайн, так і онлайн. Після конференції педагоги вже починають реєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

«Навчання під час війни у країні – це не лише нові виклики, але й можливості. Так, як під час пандемії COVID-19 ми удосконалили дистанційне навчання, а також «прокачали» рівень цифрової освіти як учителів, так і учнів. Зараз же ми вчимося бути самодисциплінованими, відповідальними, організованими, чіткими у думках та діях. За результатами конференції поставили завдання на 2022-2023 навчальний рік. Визначили основні пріоритети: БЕЗПЕЧНИЙ освітній простір та цифрова трансформація! Ми маємо забезпечити головне завдання освіти – підготовку громадянина до суспільного життя та фахівця для розвитку економіки», – повідомили у департаменті.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня