, 5 Червня
booked.net
5 Травня, 2021, 12:45

На Вінниччині прикордонний загін відзначає річницю створення

За короткий в історичному масштабі час загін пройшов не лише шляхами вагомих здобутків, а й важких випробувань. Влітку 2014 року воїни загону одними з перших стали на захист територіальної цілісності та суверенітету на сході України. Понад 400 з них прийняли участь в антитерористичній операції. За мужність і героїзм близько 200 бійців відзначені високими нагородами.

Про це йдеться у дописі на сторінці прикордонного загону у Фейсбуці.

«Золотими буквами внесені в Книгу історії України та Державної прикордонної служби імена воїнів прикордонного загону, які поклали своє життя, захищаючи рідну землю від ворожих посягань — Вячеслав Семенов, Олександр Дзюбелюк, Олег Глущак, Віктор Соколовський, Володимир Блажко, Ігор Присяжнюк та Павло Дмитренко.

Нинішнє покоління прикордонників, як і їх попередники – воїни Могилів-Подільського прикордонного відділу Окремого корпусу кордонної охорони УНР, з честю виконують поставлені державою завдання з охорони кордону, забезпеченню правопорядку на передньому краї Батьківщини, протидії контрабанді, незаконній міграції, організованим злочинним проявам та терористичним загрозам.

Вітаємо персонал прикордонного загону, ветеранів зі святом. Мирних вам кордонів, міцного здоров’я, щастя та родинного благополуччя. Нехай ніколи не залишають Вас вдача та наснага у почесній службі на благо Батьківщини!», – йдеться в повідомленні.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня