, 26 Червня
booked.net

На Вінниччині прикордонники не випустили в Молдову луганчанина, нібито комісованого через “важкі пологи”

Прикордонники відмовили у виїзді в Молдову громадянину України, в документах якого значилося, що його комісували через вагітність.

Про це повідомляє  Державна прикордонна служба України  Прецедент стався у суботу в пункті пропуску “Могилів-Подільський”.

53-річний чоловік пред’явив військовий квиток, у якому значилося, що він знятий з військового обліку у 2009 році, але причина зняття була датована 2021 роком.

Зокрема значилося, що комісія міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на Луганщині визнала чоловіка непридатним до військової служби за ст. 73 наказуМіністерства оборони України № 402 від 14.08.2008 року  “Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки” з позначкою “а” – з ускладненим перебігом.

Повідомляється, що прикордонники передали мандрівника в поліцію, де мають розібратися чи це неординарний випадок, чи помилка, чи звичайне використання підроблених документів, за яке Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність до 2 років обмеження волі.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня