, 2 Грудня
booked.net

На Вінниччині привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом

8 листопада на Вінниччині відбулися урочистості з нагоди Дня працівників галузі культури та майстрів народного мистецтва. Із професійним святом їх вітали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що культура для будь-якої країни є стрижнем, на якому будується держава.

–  Культура – це наша самобутність, це душа нашого народу, – наголосив Вячеслав Соколовий. – І ворог марно намагається знищити наші культурні центри, сподіваючись вбити душу України. Але в них нічого не вийде! Наші бійці захищають рідну землю та воюють за те, щоб українці зберегли свою ідентичність, свою національну культуру та заявили про неї всьому світу як народ-переможець. Свій фронт тримаєте й ви – працівники культурної сфери, активно підтримуєте військових, у своїх закладах облаштовуєте волонтерські центри та одночасно продовжуєте радувати нас своєю творчістю. Кожному з вас бажаю здоров`я, миру, добра та якнайшвидше – перемоги!

Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов вручили почесну відзнаку – нагрудний знак «За сприяння війську» – активній волонтерці керівниці народного аматорського колективу «Барський міський аматорський театр» Ірині Дєдовій. Вони також нагородили Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної Ради кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва та подяками – творчі колективи Вінниччини.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада