, 19 Січня
booked.net
10 Серпня, 2020, 13:57

На Вінниччині раколюбам на місяць заборонили лови клешнистих

Протягом місяця, від 10 серпня до 10 вересня, на водоймах Вінниччини діятиме заборона на вилов раків. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Заборону запроваджено з метою збереження та охорони популяції раків в Україні.

У згаданий період раколовам загрожує адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф 170 грн) і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів).

Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом. Ця стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Додатково оплачується штраф за кожного виловленого рака – по 25,5 грн.

Після закінчення терміну заборони одній особі за добу дозволяється впіймати не більше 30 раків на загальних водоймах та не більше 50 шт. на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Завжди збороняється вилов клешнистих у темну пору доби із застосуванням підсвічування.

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня