, 26 Вересня
booked.net
18 Листопада, 2021, 12:23

На Вінниччині реалізують проєкти-переможці конкурсу “Комфортні громади”

Це конкурс від обласної Ради, завдяки якому громади отримали співфінансування з обласного бюджету

У Піщанській громаді облаштують Центр надання адміністративних послуг, а у Крижопільській встановлять 18 силових тренажерів на шкільному спортивному майданчику. Про це повідомляє сайт Вінницької обласної ради.

За словами Піщанського селищного голови Олександра Крижанівського, роботи з облаштування ЦНАП виконані на 80%. Взагалі будівлю створили в грудні 2020 року, проте виникла потреба в його розширенні. У ньому надається 80 послуг, а після розширення планується 120. Поки тривають роботи, його діяльність не припиняється. Він додає:

«Поки облаштовували та ремонтували приміщення для нового ЦНАП, стикнулися з необхідністю додаткового фінансування. Наприклад, треба було облаштувати пандус. На наступний рік у Піщанці при формуванні бюджету запланують і кошти на розвиток адміністративних послуг».

Що стосується Крижопільської громади, то вже розпочалась підготовка до встановлення майданчику для тренажерів у Крижопільській школі. Він стане частиною шкільного спортивного містечка. Зокрема, тут встановлять 18 тренажерів.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня