, 1 Жовтня
booked.net
7 Вересня, 2021, 11:45

На Вінниччині розбудовуватимуть індустріальні парки

6 вересня відбулося перше засідання робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області. 

Успішний досвід Вінниці, яка уже має три індустріальних парки, засвідчує, що напрямок обрано правильний. Але такі точки зростання потрібні усій Вінниччині. І тут область має потенціал, – сказав, відкриваючи засідання, голова обласної Ради і голова робочої групи Вячеслав Соколовий. – Сподіваюсь, що усі члени робочої групи докладуть максимум зусиль для того, щоб створити ефективну базу для  розбудови індустріальних парків у Вінницькій області. Наш спільний інтерес – це системний і планомірний розвиток області.

Голова облради звернув увагу, що досвід і експертні знання учасників робочої групи мають  допомогти територіальним  громадам  з найкращим інвестиційним потенціалом пройти усі етапи “дорожньої карти” створення індустріальних парків, починаючи від аналізу щодо вибору ділянки до безпосередньо реєстрації парку.

У Вінницькій області планують розбудову індустріальних парків

Для збалансованого розвитку Вінницької області необхідні майданчики, на які можна залучати інвестиції і де можуть бути створені робочі місця. На цьому наголосив заступник голови облради Дмитро Чаленко.

Є багато прикладів країн-сусідів щодо створення індустріальних парків. Зрозуміло, що у глобальному світі ми усі конкуруємо за інвестора, – сказав Дмитро Чаленко. – Важливо, що є закон про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Це вже зрушило з місця напрямок по залученню інвестицій. Але поряд з цим маємо успішний досвід й інших країн. Тому ми повинні працювати над тим і розробляти такі рішення, які дозволять нам конкурувати. Це важливо.

За словами Дмитра Чаленка, у Стратегії Вінницької області до 2027 року передбачено, що цього року має розпочатися створення на Вінниччині індустріального парку.

Заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціями виконавчого апарата обласної Ради Володимир Шевчук представив учасникам робочої групи ділянки, які визначили самі громади як можливі майданчики для створення індустріальних парків. Він також відповів на запитання учасників робочої групи.

На засіданні робочої групи детально було розглянуто дві ділянки, які запропонував Могилів-Подільський, та три ділянки, запропоновані Козятинською громадою. За результатами засідання і пропозиціями учасників робочої групи сформовано комплекс заходів, пропозицій та рекомендацій для подальшої роботи.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня