, 30 Листопада
booked.net

На Вінниччині розпочинається проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні, 5 лютого, у Вінницькій обласній Раді відбулися презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади» та підписання меморандумів про співпрацю між Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та територіальними громадами Вінницької області.

На Вінниччині розпочинається проєкт «Поліцейський офіцер громади» 

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко та представники територіальних громад Вінниччини. Презентував проєкт заступник начальника управління-начальник ВДОП УПД ГУНП у Вінницькій області Іван Заяць.

Програмою визначено, що поліцейський офіцер громади – це поліцейський, орієнтований на потреби громади. Він постійно знаходиться на її території, контактує з мешканцями та оперативно реагує на їхні запроси. Поліцейський офіцер громади має повноваження надавати всю необхідну допомогу жителям на місці та звітує не тільки перед своїм керівництвом, але й безпосередньо перед громадою.

Наразі до проєкту долучилися 59 територіальних громад Вінницької області, які сьогодні підписали меморандуми про співпрацю з Нацполіцією. До слова, представники громад візьмуть участь у відборі кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади, а в подальшому забезпечать працівника робочим кабінетом та, за можливості, службовим житлом. Зарплату офіцер громади отримуватиме від поліції.

На Вінниччині розпочинається проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» був запроваджений ще два роки тому Урядом Гройсмана.

– Вперше програму було реалізовано на Дніпропетровщині. Тепер офіцери громад будуть працювати й у Вінницькій області. Така тісна взаємодія поліції та територіальних громад допоможе  забезпечити  якісне та спокійне життя людей, їх впевненість у своїй безпеці, – наголосив голова облради. – Де б люди не жили –  у місті, селищі чи віддаленому селі – вони, в першу чергу, мають почувати себе захищеними.  «Служити та захищати» – таку місію будуть виконувати поліцейські офіцери громад. Вірю, що конкурс кандидатів на посади поліцейських офіцерів громад обере найкращих. Зичу переможцям успішного проходження навчання, а надалі – якісної роботи. Нещодавно обласна Рада оголосила конкурс проєктів розвитку громад. Один із його надзвичайно важливих напрямів –  «Безпечна громада».   Він включає в себе багато аспектів, зокрема й можливість встановлення камер відеоспостереження. Такі проєкти можуть стати в нагоді й для успішної роботи поліцейського офіцера громади. Мета в нас спільна – мешканці  Вінниччини мають жити в безпеці та комфорті.

На Вінниччині розпочинається проєкт «Поліцейський офіцер громади»

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка, меморандуми про співпрацю на Вінниччині будуть підписані з усіма територіальними громадами, чого нині немає в жодному регіоні країни.

На Вінниччині розпочинається проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Довідково. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» започатковано Кабінетом Міністрів України в 2019 році.  Він уже працює в 18 областях України. Протягом двох місяців майбутні поліцейські офіцери громад Вінниччини навчатимуться в Харківському національному університеті внутрішніх справ, а згодом повернуться на службу в свої громади.

 

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада